Пошук великої щуки на Десні

Пошук великої щуки на Десні

22.09.2023
0

Осінь триває, а отже, триває і ловля трофейної щуки. Хоч би як упевнено звучали рибалки, які нібито точно знають, де саме мешкає велика щука у водоймі, точно стверджувати це практично неможливо. А отже - потрібно її шукати, планомірно і наполегливо, що ми і будемо робити на нашому черговому виїзді. Відео про риболовлю на щуку спінінгом на річці Десна можна побачити на рибальському ютуб каналі FishBum.

  • Пошук великої щуки на Десні
  • Велика приманка на щуку вирішує
  • Магія осінньої річки

Велика щука на Десні може зустрітися де завгодно, хоча, безумовно, у неї є й улюблені місця. Але якщо з активністю риби не дуже, то доцільно застосувати так звану тактику активного пошуку по площах. При цьому спінінгіст досить активно обловлює пристойні території, підвищуючи в такий спосіб шанси на піймання заповітного трофея. У гонитві за їжею зубаста хижачка нерідко вибирається на відносно неглибокі й доволі рівні ділянки водойми, де й попадається рибалкам. Це тривалий і не найпростіший процес, пошук і ловля трофейної щуки на широких площах, адже потрібно постійно переміщатися з точки на точку, методично обловлюючи буквально кожен метр. Зате є і плюси - в результаті без риби спінінгіст майже ніколи не залишається, отримуючи в прилові найрізноманітніші екземпляри, від окуня до жереха.

Зараз особливий період спінінгової риболовлі, мабуть, один із найперспективніших загалом року, оскільки шанс упіймання найбільшого трофея зараз реальний, як ніколи. А великий рот великому шматку радий, є така народна приказка. Для спінінгіста це означає, що потрібно обзавестися найбільшими принадами і вирушати на берег, за рибою своєї мрії. Найбільша приманка - це не перебільшення, вона справді має бути такою. І нехай не бентежить її величина, середня щука також охоче її атакує, і навіть дрібна повз не пройде. Рибалити на невеликі силіконки зараз просто не вигідно, можна втратити свій шанс. Не стане більш-менш велика хижачка переслідувати різну дрібноту, більше сил витратиш, ніж з'їси. П'ять дюймів довжина - це зовсім не позамежний розмір, як може здатися спочатку. Дуже добре показали себе реалістично виготовлені силіконові приманки у вигляді окунька, плітки і навіть щучки, останні нерідко просто вражають своєю результативністю. Не варто нехтувати і великими блешнями, що коливаються. Варто спробувати, і назавжди закохаєшся в ці старі добрі залізяки, які так поважали наші батьки й діди, та й було ж за що. Обертові блешні теж забувати не варто, нехай вони й ловлять усе підряд, не тільки найбільшого хижака, але зате драйв який, особливо рекомендуємо тейл-спіннери, які всім хороші, ось тільки в зачепи потрапляють дещо частіше за інші приманки, а ось для обережного пошуку - саме те.

Просто вибратися на осінню річку - вже чудово, а якщо водночас ще й порибалити, декого зловити, а річка - це Десна, тоді це просто чудово. Не за горами зима, а поки що ще досить тепло, на деревах переважно зелене листя, але передчуття настання холодів уже щосили присутнє. Знає це і риба, і тому поспішає як слід відгодуватися перед настанням швидких холодів. Тому не гаємо часу даремно, беремо спінінги, приманки і вирушаємо на берег, не забуваємо купити уловисті рибальські снасті в інтернет магазині FishBum, Київ, Україна.Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->