Карась у квітні

Карась у квітні

14.04.2023
0

Весна - це не тільки час активного клювання хижої риби, в цю пору року можна дуже успішно ловити і мирну рибу. Під мирною рибою багато хто з рибалок має на увазі насамперед весняну плітку, і має на це повне право. Але саме масовий характер цієї риболовлі, що іноді набуває вигляду якогось психозу, змушує деяких рибалок замислюватися над тим, кого ще можна половити навесні, а половити можна багато кого. Серед кандидатів у рибальські трофеї чільне місце посідає простий український карась, бажано його річковий різновид. Саме він став об'єктом нашої сьогоднішньої рибальської сесії, про що ми і зняли відео про ловлю середнього і великого карася навесні, яке покаже рибальський ютуб канал Fishbum.

  • Стратегія і тактика лову карася навесні
  • Підгодовування - основа успішного лову мирної білизни
  • Сучасне карасеве оснащення для карася

Той, хто займається регулярним цілеспрямованим ловом конкретної риби, напевно, досить швидко навчиться виділяти основні нюанси, властиві саме цьому виду риболовлі. А згодом почне помічати і деякі тонкощі, практично не помітні звичайному середньостатистичному рибалці, який ловить рибу за принципом "аби у воду закинути, а там що-небудь, та вчепитися". Ми таких неуважних рибалок у жодному разі не засуджуватимемо, врешті-решт це хобі, відпочинок, кожен має повне право відпочивати так, як вважає за потрібне, головне, щоб людині подобався процес. Але самі себе, все ж таки, відносимо до цілеспрямованих рибалок-спостерігачів, які скрупульозно виробляють тактику і стратегію, що передбачають досягнення конкретних результатів. Тобто піймання не цільової риби в залік не йде.

Для упіймання мирної риби її необхідно правильно і в достатній кількості підгодувати. Адже неправильна підгодовувальна суміш може привернути на точку, наприклад, агресивну ненажерливу дрібноту, яка, можливо, когось і потішить, але от тільки не нас, це точно. Ловити ми будемо карася, і тільки його, тому і корм буде відповідним. Варто пам'ятати, що чим дрібніша і пилюча фракція у підгодовування, тим активніше воно працює у воді, залишаючи ароматний добре помітний шлейф у її товщі. Начебто добре, от тільки не зовсім. Таке частування запросить до столу величезне стадо спритної і ненажерливої дрібниці, яка практично не залишить шансів більшим побратимам по водоймі. Тому, щоб робити правильну підгодовувальну суміш, потрібно розуміти, як кажуть спортсмени, механіку її компонентів. Наприклад, для карася підійде підгодовування, яке відносно мало порошить, з певним ароматом, у нашому випадку - часником. Де ця риба під водою познайомилася з цією спецією, не відомо, але це одна з найкращих добавок, факт. Основою, базовим компонентом, для простоти, можна взяти будь-яку спеціалізовану карасеву суміш, для підвищення харчової цінності додамо ще дещо, про що розповімо у відео. Загалом, дивіться, все розповімо, нічого не приховаємо.

Сучасна рибальська снасть загалом, і карасева, зокрема, має тенденцію від більш грубої до більш витонченої. Як показує практика, такий поворот дуже влаштовує і саму рибу, що виражається в підвищенні якості та кількості уловів. При цьому сама міцність снасті залишається незмінно високою. Позначається і якість матеріалів, і багаторічний рибальський досвід, що дав змогу виробляти досконалі елементи для її виготовлення. Тим більше дивно буває бачити, як деякі рибалки продовжують, по-старому, використовувати товстезні волосіні, грубі поплавці і дубиноподібні важкі вудилища.

Зі свого боку, настійно рекомендуємо перевірити свої снасті, хто знає, можливо, настав час дещо замінити або навіть придбати корисну новинку для риболовлі, адже в цьому разі процес стане значно менш виснажливим, а трофеї більшими, адже не насторожена риба клює куди як охочіше. За порадою можна звернутися до нас, ми обов'язково допоможемо підібрати і купити відповідні снасті для риболовлі в магазині Fishbum, Київ, Україна.



Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->