Де ловити хижу рибу на течії

Де ловити хижу рибу на течії

09.06.2023
0

Початок літа є дуже непоганим часом для лову хижої риби. Саме в цей період хижак все ще активно харчується і впевнено клює на спінінг, і не тільки. Більшість видів від'їдається після нересту, а, наприклад, сом - набирається сил перед цією важливою і відповідальною подією у своєму житті. Для упіймання трофея часом досить знайти активних екземплярів, а вже зловити його справа техніки і рибальського фарту. Запрошуємо вас взяти участь у нашій черговій рибальській пригоді на річці Десна в Україні, в чому допоможе відео про ловлю спінінгом хижої риби на течії, подивитися яке можна, відвідавши рибальський ютуб канал FishBum.

  • Де тримається хижа риба на середній і сильній течії
  • Підбираємо снасті та приманки
  • Як домогтися заповітного клювання на спінінг

Успішність будь-якої риболовлі безпосередньо залежить від правильності обраного рибалкою місця. Правильно вибране місце, насамперед, має містити в собі головне - цільовий об'єкт лову, тобто, власне, рибу. І одне з головних завдань для спінінгістів-початківців - навчитися це робити, що не надто складно за наявності певного досвіду. Для початку потрібно усвідомити, що жодна риба, яка поважає себе, стояти на самому струмені не стане, просто тому, що це дуже важко і немає сенсу. А отже, такі місця від самого початку не розглядаємо, за одним винятком, коли під водою на стрімнині є деяка підводна аномалія, за яку можна від струменя сховатися, скориставшись перешкодою як засідкою. Такі місця, як правило, видно за своєрідним малюнком на поверхні. Чудовими місцями для стоянки і полювання хижака є і всілякі зворотні течії, підкрутки. У таких місцях накопичується дрібний корм, потім сюди заходить риб'яча дрібнота, підгодуватися, а за нею приходить і хижак, логіка проста і зрозуміла. Нерідко хижу рибу можна виявити недалеко від берега, під нависаючими кущами, деревами, особливо поважають такі місця головень, язь або жерех, можна зустріти тут і щуку, і навіть сома. Загалом, бачимо таке місце - обов'язково обловлюємо його.

Тепер кілька слів про снасті. Тут усе просто, вудилище має відповідати передбачуваному розміру трофея і типу використовуваної приманки. Котушку підбирають під вудилище, шнур або волосінь - під котушку. Бажано, щоб снасть була якомога легшою і збалансованішою, від цього залежить чутливість і комфортність риболовлі. Але найкраща снасть зазвичай є і дорожчою, доведеться обирати для себе оптимальний варіант.

Щоб зловити рибку, необхідно мати потрібну приманку, але є нюанс, не буває самої-самої уловистої на всі випадки життя блешні, силіконки або воблера. Потрібно пробувати все. Звісно, одразу обзавестися великим рибальським арсеналом не вийде, та й сенсу одразу масово скуповуватися ніякого. Це досить тривалий та інтимний процес, але все ж прагнути до формування особистої уловистої колекції варто, адже ніхто заздалегідь не скаже, що конкретно знадобиться на наступній риболовецькій сесії. А зібрати заповітний наборчик допоможуть фахівці в інтернет магазині FishBum, Київ, Україна, звертайтеся, будемо раді допомогти.



Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->