Джигова риболовля на Дніпрі на початку літа

Джигова риболовля на Дніпрі на початку літа

02.06.2023
0

На початку літа на річці Дніпро зазвичай починається посленерестовий жор судака, про це чудово знає будь-який більш-менш досвідчений рибалка-спінінгіст. Інтрига полягає в тому, що точних термінів цієї безумовно яскравої події не знає ніхто, крім самої риби, тому, щоб не пропустити найцікавіше, потрібно бувати на рибалці якомога частіше, не забувши прихопити із собою свої найуловливіші приманки. Наскільки вдалою була наша чергова вилазка на берег, які саме джигові приманки на судака виявилися найбільш уловистими, кого ще можна зловити в річці на спінінг - все це можна побачити в нашому відео про ловлю хижої риби джигом на силіконові приманки в річці Дніпро раннім літом. Це відео представляє вашій увазі ютуб канал Fishbum про риболовлю в Україні.

  • Вибір правильного місця - запорука успіху
  • Рибальські снасті в умілих руках працюють із подвоєним ефектом
  • Які приманки варто мати у своєму рибальському арсеналі

Будь-яка риболовля починається з вибору правильного місця, тобто такого, де є впевненість у наявності цільової риби, це зрозуміло. Отже, перед тим, як кудись вирушити, слід зібрати про це місце якомога більше корисної інформації. Не останнє місце посідають відомості про популярність ділянки берега серед колег-рибалок, адже він не гумовий і, якщо претендентів на піймання заповітного трофея занадто багато, всі там просто не помістяться, це необхідно враховувати. Для лову джигом важливо, щоб рельєф дна не був простим і одноманітним, на такому місці рибі буде ніде сховатися, влаштувати засідку. Якщо поблизу буде істотний перепад глибин, з виром, то можна сподіватися на піймання серйозного трофея.

Якщо підійти до вибору місця відповідально і врахувати максимум нюансів, то можна зловити навіть більше, ніж розраховував. Зручне для не дуже великого хижака може виявитися придатним і для декого побільше. Особливо якщо підійти до риболовлі зі знанням справи, мати під рукою відповідні снасті та правильні, скрупульозно підібрані приманки і володіти деяким досвідом. У місці, де живе, наприклад, судак, цілком може мешкати і, як варіант, солідний сом. А якщо час риболовлі збіжиться з періодом його, сома, переднерестового жора, то дуже навіть імовірно, що цей велетень атакує, принісши спінінгістові масу яскравих емоцій. Як це буває, можна побачити на нашому прикладі. 
Які ж снасті для джигової риболовлі дійсно ловлять? Це питання, мабуть, одне з найактуальніших, і не тільки для спінінгістів-початківців. Найчастіше вважається, що чим дорожча приманка, тим вона привабливіша для риби, і частково це так, адже ціна складається не тільки з матеріалу або вартості виробництва. Приманку і розробити потрібно було, і на реальній водоймі протестувати в різних умовах потрібно, якщо йдеться про серйозного виробника. Якщо економити на цьому, то і ціну можна знизити до мінімуму. Це правило діє не завжди, особливо якщо йдеться про вітчизняного виробника. Зазвичай у цьому разі до розробки уловистих приманок залучаються досвідчені рибалки, експерти, які провели на річці або озері дуже багато часу, вони досконально вивчили об'єкти риболовлі, їхні уподобання та особливості. Тому шлях від прототипу до серійних зразків мінімальний, а результат не гірший за дорогу "фірму". Як приклад можна навести джигові приманки від української компанії FishBum, роботу яких у реальних умовах показано в згаданому вище відео, в якому якраз порівнюють силіконки від відомого бренду і досить бюджетні приманки для джига ручної роботи, які можна купити в інтернет-магазині FishBum, Київ, Україна. До слова, там же в наявності багато унікальних приманок для спінінга, яких гарантовано неможливо знайти в іншому місці, що напевно стане вашою "секретною зброєю" і принесе чимало солідних трофеїв і завидних уловів.



Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->