YGK рибальська плетенка високого класу з Японії

X-Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 100 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.08&n..
840.00 грн
808.00 грн
-4 %
X-Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 100 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.104&..
780.00 грн
677.00 грн
-13 %
X Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 150 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.08 м..
1 200.00 грн
X Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 150 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.104 ..
1 230.00 грн
1 000.00 грн
-19 %
X Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 150 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.128 ..
840.00 грн
653.00 грн
-22 %
X Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 150 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.148 ..
840.00 грн
653.00 грн
-22 %
X Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 150 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.165 ..
690.00 грн
653.00 грн
-5 %
X Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 150 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.185 ..
690.00 грн
653.00 грн
-5 %
X Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 150 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.205 ..
690.00 грн
653.00 грн
-5 %
X-Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X4 (розмотування 200 м) біло-рожевого кольору, діаметр 0.165&..
874.00 грн
X-Braid Upgrade X4 (3 colored)
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 (3 colored) 120m #0.4/0.104mm 8lb/3.6kg артикул 5545.03.75, до..
773.00 грн
724.00 грн
-6 %
X-Braid Upgrade X4 (3 colored)
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 (3 colored) 180m #0.6/0.128mm 12lb/5.4kg артикул 5545.04.18, д..
920.00 грн
860.00 грн
-7 %
X-Braid Upgrade
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 200m #0.6/0.128mm 12lb/5.5kg артикул 5545.04.03, добрий риболо..
957.00 грн
874.00 грн
-9 %
X-Braid Upgrade
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 200m #0.8/0.148mm 14lb/6.4kg артикул 5545.04.04, добрий риболо..
957.00 грн
874.00 грн
-9 %
X-Braid Upgrade
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 200m #1.5/0.205mm 25lb/11.3kg артикул 5545.04.05, добрий рибол..
957.00 грн
874.00 грн
-9 %
X-Braid Upgrade
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 200m #2.0/0.235mm 30lb/13.6kg артикул 5545.04.06, добрий рибол..
957.00 грн
874.00 грн
-9 %
X-Braid Upgrade
Шнур YGK X-Braid Upgrade X4 200m #2.5/0.256mm 35lb/16.0kg артикул 5545.04.07, добрий рибол..
957.00 грн
874.00 грн
-9 %
X-Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X8 (розмотування 200 м) салатового кольору, діаметр 0.185 мм,..
1 470.00 грн
1 410.00 грн
-4 %
X-Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X8 (розмотування 200 м) салатового кольору, діаметр 0.256 мм,..
1 470.00 грн
1 410.00 грн
-4 %
X-Braid Upgrade
Шнур плетений YGK X-Braid Upgrade X8 (розмотування 200 м) салатового кольору, діаметр 0.296 мм,..
1 470.00 грн
1 410.00 грн
-4 %
X-Braid Upgrade X8
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 150m #0.6/0.128mm 14lb/6.3kg артикул 5545.03.63, добрий риболо..
1 680.00 грн
1 470.00 грн
-13 %
X-Braid Upgrade X8
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 150m #0.8/0.148mm 16lb/7.3kg артикул 5545.03.96, добрий риболо..
1 430.00 грн
1 230.00 грн
-14 %
X-Braid Upgrade X8
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 150m #1.0/0.165mm 22lb/10.0kg артикул 5545.04.02, добрий рибол..
1 190.00 грн
1 060.00 грн
-11 %
X-Braid Upgrade X8
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 150m #1.2/0.185mm 25lb/11.3kg артикул 5545.03.98, добрий рибол..
1 190.00 грн
1 060.00 грн
-11 %
X-Braid Upgrade X8
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 200m #0.6/0.128mm 14lb/6.3kg артикул 5545.03.65, добрий риболо..
2 210.00 грн
1 960.00 грн
-11 %
X-Braid Upgrade X8
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 200m #0.8/0.148mm 16lb/7.3kg артикул 5545.03.92, добрий риболо..
2 210.00 грн
1 640.00 грн
-26 %
X-Braid Upgrade X8 Pentagram
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 Pentagram 150m #0.4/0.104mm 10lb/4.5kg, добрий риболовний плетений ..
1 290.00 грн
1 230.00 грн
-5 %
X-Braid Upgrade X8 Pentagram
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 Pentagram 150m #0.5/0.117mm 12lb/5.5kg аритикул 5545.04.23, до..
1 290.00 грн
1 230.00 грн
-5 %
X-Braid Upgrade X8 Pentagram
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 Pentagram 150m #0.6/0.128mm 14lb/6.3kg аритикул 5545.04.24, до..
1 290.00 грн
1 230.00 грн
-5 %
X-Braid Upgrade X8 Pentagram
Шнур YGK X-Braid Upgrade X8 Pentagram 150m #1.0/0.165mm 22lb/10.0kg аритикул 5545.04.25, д..
1 200.00 грн
1 060.00 грн
-12 %







