Swiss Eye

Swiss Eye

Створена в Німеччині в 1996 році компанія Swiss Eye відома, в тому числі, і як виробник якісні спортивних і тактичних очок. Їх продукція відрізняється сучасним дизайном і добротністю використовуваних при виробництві матеріалів, не останнє місце серед завдань очок цього бренду – забезпечення безпеки і захист очей стрілка або спортсмена.

Про високу репутацію бренду говорить і той факт, що дана продукція протягом декількох років знаходиться на озброєнні спеціальних підрозділів Федеральних Збройних Сил Німеччини.

Легкі і міцні лінзи з полікарбонату, які також стійкі до розбивання, виготовляються в суворій відповідності з європейськими стандартами безпеки EURO-DIN 1836: 2005 + A1: 2007. Ступінь захисту очей від шкідливого ультрафіолетового випромінювання досягає ста відсотків, оптичні якості знаходяться на рівні першого класу. Вони не спотворюють простір, що важливо для адекватної орієнтації в просторі і точної стрільби.

Спеціальне стійке покриття додатково захищає лінзи від подряпин, не допускає запітніння. Оправи також за своїми для користувача характеристикам відповідають високим стандартам очок, вона робиться виключно з легких, міцних і гіпоалергенних матеріалів. Вони не тільки стильно виглядають, але і відрізняються відмінною посадкою. Деякі моделі дозволяють встановлювати спеціальний адаптер для коригувальний оптичних лінз.

Інтернет-магазин FishBum пропонує купити з доставкою по Україні, Києву продукцію німецької компанії Swiss Eye в асортименті:

  • Окуляри балістичні
  • Оправа адаптер для лінз
  • Захисна маска
  • Лінзи
  • Окуляри сонцезахисні

Немає жодного товару.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок