Болонські вудилища

Болонське вудилище - це спеціалізована снасть, розроблена для лову мирної риби на поплавкову оснастку із застосуванням риболовних котушок. В італійській Болон'ї такі вудилища широко практикували при лові на досить великих річках і водоймах. Це універсальна снасть, яка дозволяє ловити на будь-якій дистанції, і забезпечувати тривалу проводку.

За конструкцією таке вудилище відноситься до телескопічних поплавкових, з довжиною бланка близько 2-8 метрів, що дозволяє робити максимально точні кидки на відстані до 50 метрів. Вудлище болонське є самим універсальним видом поплавковою снасті, що дає можливість лову риби в самих різних умовах, де інші способи ловля неможливі. Це головним чином - на річках. А з котушкою можна рибалити навідь на великих відстанях. Маючи довжину болонського вудлища 5 метрів і більше, можна робити досить далеки закиди.

Як правильно підібрати і купити болонське вудилище

Щоб снасть не доставляла незручностей і підходила для різних способів лову, при виборі вудилища слід врахувати кілька значущих параметрів:

Довжина вудилища - один з найбільш важливих факторів. Вона обумовлена ​​умовами лову. При необхідності закидання поплавця на далеку дистанцію, краще моделі не менше 5 метрів. Але необхідно також брати до уваги й специфіку місцевості. Ловити на березі, зарослому чагарниками і деревами, снастю з довжиною понад 6 м непрактично.

Пропускні кільця повинні кріпитися до болонського вудлища тільки на подовжених ніжках. Вищі, ніж звичайні, лапки не дозволяють вологою волосіні прилягати до бланку. Ця, здається незначною, особливість, на практиці здатна заподіяти дискомфорт.

Ціни на різні моделі обумовлені їх розмірами та матеріалом виготовлення. Найбільш затребувані при покупці варіанти карбонових вудилищ: їх маса менше аналогів з композитів. Вони мають кращі кастинговими характеристиками.

Робіть правильний вибір

Ми запрошуємо замовити і купити болонські вудилища за найдоступнішими цінами в нашому спеціалізованому інтернет-магазині FishBum для рибалок. У нас ви знайдете великий асортимент високоякісних виробів від популярних світових виробників, зроблених з надійних зносостійких матеріалів. Ви зможете підібрати потрібні товари за досить доступними цінами і з гарантією високої якості. Купити карбонове болонське вудилище в нашому магазині досить просто. Потрібно відібрати в каталозі вироби і додати їх у кошик, заповнивши необхідний зразок замовлення. Наші фахівці поінформують вас про підтвердження покупки і пояснять все опції при співпраці з нами. А це для вас:

  • Високоякісна продукція;
  • Професійне консультування;
  • Величезний асортимент сучасних виробів;
  • Різні можливості по розрахунку і доставці;
  • Перспективне партнерство з усіма;
  • Доступні ціни.

Зробіть свої покупки вигідними. Будьте в курсі наших знижок і програм лояльності. Доставимо куплені товари по Києву і в будь-які регіони України.Показано з 1 по 12 із 114 (всього сторінок: 10)