Повідці

Повідці для риболовлі на мирну і хижу рибу

Для того, щоб ефективно ловити мирну і хижу рибу, потрібен спеціальний повідець, на який і кріпитися сам гачок, одинарний, подвійний або потрійний. Матеріали, з якого вони можуть виготовлятися:

  • Волосінь
  • Флюрокарбон
  • Сталь
  • Титан
  • Спеціальний повідковий матеріал

Найпростіший матеріал для повідця - звичайна волосінь, вона доступна і недорога. Але в іншому вона в більшій чи меншій мірі поступається іншим матеріалам.

Флюрокарбоновие повідці відрізняються своєю універсальністю, їх можна використовувати як для лову мирної, так і хижої риби, головне правильно підібрати діаметр. На мирну рибу кращими будуть тонкі, а ось для хижака раціональніше взяти товстіший.

Повідці зі сталі однозначно підійдуть для риболовлі на щуку, так як ця бестія має дуже гострі зуби, і прості повідці не зможуть їм протистояти. Для класичної лову спінінга можна використовувати монолітні повідці, а ось для джига кращими будуть варіанти з декількох плетених ниток.

Повідці з титану володіють тими ж привілеями, що і сталеві, при цьому вони більш пластичні і практично позбавлені ефекту пам'яті, це повідці екстракласу. Вартість їх трохи вище сталевих, але воно того варте.

Спеціальні повідці для карпфішінга виготовляються з особливого повідкового матеріалу, що враховує всі нюанси цієї небанальною риболовлі на сильну велику рибу. Мало того, що вони повинні витримувати екстремальні навантаження, так ще і місце лову виявляється вельми складним, з коряжником, камінням і ракушняк. Тобто поводок може е витримати опору трофея, або бути зрізаним гострим абразивом. Але якщо використовувати спеціальні повідці для коропа, цих неприємностей можна не боятися і щосили насолодитися боротьбою з потужним противником.

Спеціальні повідці для риболовлі, виготовлені професіоналами зі спеціальних матеріалів, можна купити недорого в інтернет магазині FishBum, місто Київ, з поштовою доставкою по всій Україні, також куплений товар можна забрати в пункті видачі.Показано з 1 по 12 із 156 (всього сторінок: 13)