Повідці для хижака

Повідці для риболовлі на хижака

Дуже важлива деталь оснащення, яка являє собою невеликий відрізок з матеріалів різної міцності, що кріпиться на основну волосінь з гачком. Їх нав'язують, щоб хижа риба не змогла перекусити основний шнур.

При ловлі щуки і окуня застосовують металеві повідці, тому що проти гострих зубів не вистоїть ні волосінь, ні флюорокарбон, ні повідці з інших полімерних матеріалів. На ринку представлений великий вибір різних металевих повідків для хижаків і матеріалів для виготовлення.

Повідці для щуки і інших хижаків бувають:

  • Цілісні
  • Типу «вінницьке скручування»
  • Струна
  • Титанові
  • Плетені

Цілісні повідці для хижаків застосовують для штучних приманок під час лову на ривковие анімації. Цей тип не відрізняється хорошою рухливістю.

Металеві повідці для щуки зазвичай роблять досить міцними, тонкими, гнучкими і еластичними. Метал не повинен блищати, щоб не відлякувати рибу. Вони бувають цільними або складовими з кількох колін.

Повідець титановий - це сучасна модель, яка дає можливість спростити ловлю. Вони не мають пам'яті і витримують часті й інтенсивні атаки хижаків. При цьому легше сталевих майже в два рази.

Повідець флюорокарбоновий підходять для лову на будь-якій глибині і практично не видно в воді.

Якщо необхідно мати максимум свободи рухів для приманок і наживки, то краще застосовувати повідець-скрутку з дуже тонкого матеріалу. Еластичні, з високою рухливість - вони підходять для лову на джигові і ультралайтових приманки.

Наші пропозиції

Пропонуємо купити недорого готові повідці для хижаків. Також в каталозі можна вибрати і придбати все необхідне для виготовлення повідків будь-якого типу. У нашому спеціалізованому інтернет-магазині FishBum досить низькі ціни, тому товари доступні кожному рибалці.

Система знижок і бонусів дозволить відразу закупити все необхідне для вдалої риболовлі. Своєчасна доставка проводиться в будь-який регіон України, якість і безпека гарантується.Показано з 1 по 12 із 360 (всього сторінок: 30)