Кобри

Кобра закормочна для рибалки - зробіть карпфішінг успішним

Кобра закормочная - це спеціальне пристосування, яке дозволяє зробити карпфішінг більш успішним і робить ловлю на спінінг набагато більш комфортним. Бойл для здійснення підгодовування дуже зручно закидати за допомогою спеціальної трубки - пластикової або металевої, яка володіє формою, дуже схожої зі знаменитим гадів. Вони мають цілу низку переваг, що дозволяє зробити закид бойлов точним, максимально далеким, а також виключити розсипання прикормки в польоті. Інтернет-магазин FishBum пропонує замовити і купити закормочную кобру в Києві, Україна, отримати доступну вартість придбання, а також своєчасну доставку!

Особливості та характеристики

Кобра для бойлов є класичною прикормочную трубку, виготовлену з пластику, міцного скловолокна, вуглецю або алюмінію. За своєю формою, даний пристрій трохи нагадує класичний домашній обценьки, пристосований для побутових потреб. Природно, що дані трубки сильно розрізняються між собою і за своєю формою, довжині, а також діаметру, матеріалом виготовлення рукоятки. Карбонова кобра для підгодовування коропа має вигнутою під короткий мах ручкою з прогумованого матеріалу, а також має спеціальну мотузку, за допомогою якої її можна утримувати на руці і виключити її виліт з руки.

Серед інших найважливіших характеристик пластмасовою короповій кобри, можна виділити:

  • Мала вага і компактність конструкції;
  • Довговічність і безпроблемність використання;
  • Можливість здійснення закидання на дистанції до 120-150 метрів;
  • Зробити діапазон закидання практично мінімальним;
  • Завдяки вигнутій формі канавки, забезпечується безперешкодний закид бойла, можна зручно "закладати" Бойл.

В інтернет-магазині FishBum є широкий асортимент закормочних кобр на будь-який бюджет, можна проконсультуватися з нашими фахівцями з будь-яких питань, що цікавлять, забезпечити вигідне співробітництво на перспективу. Ми чекаємо ваших звернень, зробимо все, щоб ви знову звернулися до нас.