Пользовательское Соглашение

"Реєструючись, оформляючи замовлення та здійснюючи оплату, я приймаю умови Договору Інтернет-магазину «FishBum» та надаю згоду на обробку моїх персональних даних"

Пропозиція укласти електронний Договір Інтернет-магазину «FishBum» на наступних умовах

Дана пропозиція Інтернет-магазину «FishBum» укласти Договір діє у сфері роздрібної торгівлі і спрямована невизначеному потенційному Покупцю. Договір є публічним правочином (публічною офертою), згідно з яким Продавець, що здійснює підприємницьку діяльність з продажу Товару зобов’язується продати, а Покупець сплатити за Товар грошові кошти з моменту вступу в дію зазначеного Договору.

1. Порядок укладання Договору

1.1. Покупець, який має намір укласти Договір на нижчевикладених умовах, здійснює свій вибір ґрунтуючись на інформації з каталогів, прайсів, що розміщені на сайті Інтернет-магазину «FishBum» за адресою fishbum.ua. Замовлення здійснюється за номерами телефонів, зазначеного на кожній сторінці зверху сайту, або шляхом заповнення спеціальної форми.

1.2.  Здійснюючи замовлення шляхом заповнення спеціальної форми, Покупець добровільно і свідомо здійснює свою реєстрацію і надає Продавцю свої персональні дані -- інформацію, необхідну для виконання Продавцем замовлення: е-mail, імʼя, прізвище, телефон, поштову адресу. Надання неактуальних або неточних даних про Покупця може перешкодити виконанню Договору. Без надання таких даних, або надання Покупцем недостовірних даних, Договір вважається неукладеним і Покупець несе відповідальність перед Продавцем у разі нанесення йому збитків.

1.3.  Здійснюючи замовлення та оплату, Покупець підтверджує свою згоду на укладання даного Договору на умовах, що в ньому викладені.

1.4.  Підтвердженням отримання Продавцем від Покупця згоди на укладання Договору є направлення на е-mail Покупця або на номер телефону, зазначених в замовленні, повідомлення про номер та вартість замовлення.

1.5.  Договір вступає в силу з моменту оформлення Покупцем замовлення.

2. Порядок здійснення замовлення

2.1.  З метою вибору Товару, Покупець розміщує його до Корзини, обирає спосіб доставки, оплати та підтверджує оформлення замовлення, таким чином резервуючи обраний Товар. Товар резервується для продажу даному Покупцю за ціною, на момент його обрання і не може перевищувати 24 години. Продавець протягом цього строку звʼязується з Покупцем для уточнення наявності Товару, деталей замовлення, оплати, доставки. Товар не вважається зарезервованим а Договір вважається неукладеним у разі, якщо Покупець не натиснув кнопку «Оформити замовлення».

2.2.  Продавець може використовувати стандартну умову у Договорі про можливість заміни Товару в разі його відсутності іншим товаром. Така умова вважатиметься справедливою, якщо:

2.2.1.      інший товар відповідає меті використання замовленого Товару;

2.2.2.      має таку ж або кращу якість;

2.2.3.      його ціна не перевищує ціни замовленого Товару.

2.3.  Договір вважається виконаним з моменту вручення Товару Покупцю, про що свідчить підписаний Покупцем Акт приймання-передачі Товару.

2.4.  Якщо Покупцеві не було надано розрахунковий документ, який засвідчує факт проведеного розрахунку Покупцем, такий правочин не є підставою для виникнення обов'язків для Покупця. Покупець, протягом 14 днів від дати отримання замовлення, повідомляє Продавця про недійсність договору. Підтвердженням позиції Покупця є фотоскани опису вкладення документів, доданих у замовлення. Продавець, протягом десяти днів з моменту одержання такого повідомлення, повинен розглянути вимогу Покупця і, у випадку її задоволення, в строк тридцять днів, в обмін на повернений товар, повернути Покупцю одержані кошти та відшкодувати витрати, понесені останнім у зв'язку з поверненням Товару або, в цей же строк, надати документ, що спростовує повідомлення Покупця -- фотоскани опису вкладення документів, доданих у замовлення, які направлялися ним Покупцю. У разі недосягнення згоди, спір передається на вирішення до суду.

2.5.  Протягом вирішення спірної ситуації згідно п. 2.4., Покупець зобовʼязаний зберігати отриманий Товар в належному вигляді, в місці, що виключає його пошкодження. У випадку виявлення невідповідності кількості, якості поверненого Товару Покупцем до Продавця, останній має право заявити до відшкодування понесені ним збитки, в тому числі за доставку Товару під час повернення.

3. Порядок розрахунків

3.1.  Покупець має можливість здійснити розрахунок за замовлений Товар:

3.1.1.      шляхом перерахування на банківський (картковий) рахунок Продавця;

3.1.2.      під час отримання Товару через кур’єрську доставку – готівкою;

3.1.3.      шляхом перерахування коштів за допомогою системи Wayforpay, www.wayforpay.com;

3.1.4.      шляхом перерахування коштів за допомогою системи liqpay, www.liqpay.ua;

3.1.4.      під час отримання Товару через поштовий сервіс (посилкою) «Нова пошта» – готівкою, або іншим способом який передбачений даним поштовим сервісом.

3.2.  Продавець не несе відповідальності за роботу інтернет-провайдерів, операторів зв'язку, банківських установ, сервісів оплати Visa/MasterCard, поштового сервісу «Нова пошта»,  в результаті яких необхідна інформація, дані про оплату не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.

4. Доставка Товару

4.1.  Продавець зобов’язаний передати Покупцю замовлений ним Товар після виконання Покупцем повного розрахунку в розмірі, згідно здійсненного замовлення.

4.2.  Витрати на оплату курʼєрської доставки та пересилання несе Покупець. У випадку здійснення розрахунку у формі передоплати на суму більше ніж 1 500 (однієї тисячі п'ятсот) гривень, доставка здійснюється за 1 (одну) гривню. Зазначене не розповсюджується на доставку великогабаритного та акційного товару.

4.3.  Вартість доставки зазначається в замовленні окремо від вартості Товару і розраховується за тарифами особи, що здійснює таку доставку, крім випадків вартості доставки за 1 (одну) грн.

4.4.  Продавець повинен доставити Покупцю Товар з моменту отримання повного розрахунку протягом прийнятного строку: в межах України – до 4 робочих днів.

4.5.  У разі неможливості виконання Договору через відсутність замовленого Товару, Продавець повинен негайно повідомити про це Покупця та зв’язатися з ним для встановлення додаткового строку доставки, за реквізитами, наданими Покупцем при реєстрації. За недійсність, неактуальність персональних даних, що унеможливили встановлення звʼязку з Покупцем, несе відповідальність сам Покупець. При неможливості Покупця зʼявитися за Товаром, він зобовʼязаний повідомити про це Продавця. При цьому строк безкоштовного зберігання Товару на складі курʼєра («Нова пошта» тощо) становить 3 (три) дні.

4.6.  При отриманні замовлення на пошті чи від кур'єра, Покупець повинен перевірити отриманий Товар на відповідність замовленню. Якщо після розкриття виявлено нестачу, підміну або пошкодження Товару, то Покупець повинен негайно повідомити про проблему Продавцеві засобом телефонного звʼязку та скласти акт і направити його на е-mail поштову адресу. Акт має містити інформацію про дату та номер замовлення, обставини, що відносяться до замовлення, зокрема тип і дату виникнення невідповідностей, вимоги Покупця, контактні дані Покупця (телефон, e-mail), і pdf-скани супровідних документів на Товар, фото Товару. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання замовлення.

5. Умови і порядок обміну (повернення) Товару. Гарантії.

5.1.  До положень даного Договору за участю Покупця-фізичної особи застосовуються положення законодавства України про захист прав споживачів.

Гарантії

5.2.  На Товар, що придбаний в Інтернет-магазині «FishBum» встановлений наступний строк гарантії – 30 днів. Гарантійний строк обчислюється починаючи від дня передачі Товару Покупцю.

5.3.  У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків (придбання Товару неналежної якості) Покупець, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати пропорційного зменшення ціни Товару, а в разі її невиконання, заявити іншу вимогу згідно чинного законодавства України.

Обмін (заміна) та повернення Товару

5.4.  За наявності Товару, вимога Покупця про заміну Товару з недоліками підлягає негайному задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом 14 днів або в інший строк, за домовленістю сторін. У разі відсутності Товару, вимога Покупця про його заміну підлягає задоволенню у 2х-місячний строк з моменту подання відповідної заяви. При відсутності Товару, Покупець має право, на свій вибір, заявити будь яку-вимогу із п. 5.3.

5.5.  Вимоги Покупця, не підлягають задоволенню, якщо Продавець, виробник доведуть, що недоліки Товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування Товаром або його зберігання.

5.6.  Покупець має право протягом 14 днів повернути, та вимагати повернення сплачених грошових коштів, чи обміняти Товар належної якості на аналогічний у Продавця, якщо він не використовувався, і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим Товаром.

5.7.  Покупець має право протягом гарантійного строку повернути Товар Продавцю та вимагати повернення сплачених грошових коштів у разі, якщо Товар має дефекти – істотні недоліки, які не можна усунути і які виникли з вини виробника Товару.

5.8.  Свої вимоги щодо обміну (повернення) Товару, Покупець має направити на e-mail та зателефонувавши за номером телефону, зазначеного на кожній сторінці зверху сайту або в розділі «Контакти». При цьому Покупець має зазначити інформацію про дату та номер замовлення, обставини, що відносяться до Замовлення, зокрема тип і дату виникнення невідповідностей; вимоги Покупця; контактні дані Покупця (телефон, e-mail), і pdf-скани супровідних документів на Товар.

5.9.  Обмін та повернення Товару (в тому числі при розірванні Договору) відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Шахтарська, 4-а.

6. Порядок розірвання Договору

6.1.  Покупець має право розірвати укладений Договір у випадках, передбачених законодавством, шляхом повідомлення Продавця протягом 14 днів з моменту одержання Товару.

6.2.  При розірванні Договору грошові кошти Покупцю за сплачений Товар, повертаються у день розірвання Договору, а в разі неможливості - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 30 днів.

6.3.  У разі розірвання Договору Товар повинен бути повернений тим же засобом, що і доставлявся Покупцю.

7. Відповідальність та вирішення спорів

7.1.  Вирішення спорів між сторонами Договору здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України. Сторони прийшли до згоди, що відповідно до ч. 5 ст. 28 ЦПК України, при виникненні спору за даним договором, позов розглядається Оболонським районним судом міста Києва за місцем виконання договору: за місцем здійснення та прийняття замовлення -- в Оболонському районі м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Шахтарська, 4-а.

7.2.  Сторони несуть відповідальність за порушення даного Договору в порядку, визначеному законодавством про захист прав споживачів.

7.3.  Продавець звільняється від будь-якої відповідальності перед Покупцем, у випадку, якщо Покупець здійснивши оплату, не здійснив інших необхідних дій, для того, щоб Договір вступив в силу: в тому числі, але не обмежуючись, не надав достовірні дані для оформлення замовлення, поштової адреси, телефону, імʼя, прізвища, не надав свою згоду на оброблення персональних даних.

8.  Захист персональних даних

8.1.  Укладенням цього Договору Покупець засвідчує надання ним згоди Продавцю на обробку його персональних даних, наданих Продавцю в будь-якій формі (письмовій або усній) та підтверджує, що він повідомлений (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», з метою виконання зобов’язань сторін за цим Договором, зокрема, з метою надання, отримання та здійснення розрахунків, що надаються за цим Договором, з рекламною метою, тощо.

8.2.  Згода на обробку персональних даних Покупця чинна протягом виконання зробленого замовлення та протягом трьох наступних років після останнього виконаного Продавцем замовлення.

8.3.  Укладаючи Договір, Покупець надає згоду на те, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки, а саме: фінансовим установам, операторам мобільного та поштового зв’язку.

8.4.  Продавець гарантує, що не здійснює передачу, продаж, не розголошує персональні дані, яку отримуємо на сайті Інтернет-магазину «fish.ua» третім сторонам без попередньої згоди Покупця. Продавець розкриває персональні дані лише у випадках визначених чинним законодавством України, а також у випадку запобігання злочину або завдання шкоди Продавцю або третім особам.

8.5.  Якщо Покупець не погоджується з будь-якою з умов щодо надання, обробки персональних даних, він має право відмовитись від надання такої інформації. Відмова Покупця позбавляє сторони можливості на укладання даного Договору, оскільки робить неможливим виконання його умов.

9. Інші умови

9.1.  Даний Договір є публічним правочином, умови якого встановлюються однаковими для всіх Покупців.

9.2.  Даний електронний Договір вважається таким, що за правовими наслідками прирівнюється до Договору, укладеного у письмовій формі, у разі вступу його в силу на умовах, в ньому викладених.

9.3.  Для його роздруківки необхідно натиснувши на зображення принтера на верхній панелі сайту.

9.4.Для отримання вибору мови необхідно вибрати іншу мову сайту, натиснувши на верхній панелі сайту справа на потрібну.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написать на почту icon_callback Заказать звонок
//-->