Захоплювачі

Захвати рибальські, для взяття рибальського трофея

Акуратно взяти трофей, щоб нанести йому мінімум травм і самому не забруднитися досить складно, особливо при відсутності певного досвіду. А якщо ще і гачок застряг, як слід, то і зовсім практично не реально. Ще й сама риба, швидше за все, буде вертіти хвостом і намагатися вирватися, додаючи драйву в процес. Щоб такого не відбувалося, варто купити ліпгріп для риболовлі, з ним все стане набагато простіше і легше, і для рибалки, і для його трофея.

Ліпгріпи бувають двох видів:

  • Металеві
  • Пластикові

У кожної групи є свої шанувальники, і не дивно, адже плюси і мінуси є і у тих, і у цих. Який краще - вибирати самими рибалкам, у нас, в інтернет магазині FishBum даний аксесуар для риболовлі представлений обома групами. Додатково є різні варіанти конструкцій і розмірів.

Щоб щелепної захоплення для риболовлі не вислизнула з рук в самий невідповідний момент виробники часто фіксують на його рукоятці міцний шнурок, який одягається на кисть руки. Охоплення шнура може оперативно регулюватися за допомогою змінного фіксатора.
Часто ліпгріпи фарбують в яскравий колір, тому його практично неможливо втратити, він відмінно помітний на будь-якому фоні.

Вибрати і купити якісний недорогий щелепної захоплення для риболовлі можна в нашому інтернет магазині FishBum, місто Київ. Весь товар отруюється поштою по території України, також його можна забрати в пункті видачі.